Úžasná ruská malířka Olesya Dybovik neboli Azyza

Azyza je talentovaná ruská umělkyně. Pochází ze Samary, ale už delší dobu žije a tvoří v Petrohradu. Vystudovala obor Aplikovaného umění a designu na Volžské státní univerzitě.

Věnuje se především figurálním motivům. Ukazuje na ženskou jemnost i křehkost a něžnost partnerství. Její malby jsou citlivé, subtilní, plné detailů a ornamentů. Připomínají tvorbu secesních umělců. Kombinuje techniky. U maleb tvoří základ akryl a drobné detaily dokresluje fixy. Často je doplňuje o korálky, perly a další doplňky. Na obrazech také nezřídka objevíte zlatou či stříbrnou barvu.

V jejím díle najdete grafiky, malby, linoryty i vektorové ilustrace:

dvehlavy-malirka-azyza-1 dvehlavy-malirka-azyza-2 dvehlavy-malirka-azyza-3 dvehlavy-malirka-azyza-4 dvehlavy-malirka-azyza-5 dvehlavy-malirka-azyza-6 dvehlavy-malirka-azyza-7 dvehlavy-malirka-azyza-8 dvehlavy-malirka-azyza-9 dvehlavy-malirka-azyza-10 dvehlavy-malirka-azyza-11 dvehlavy-malirka-azyza-12 dvehlavy-malirka-azyza-13 dvehlavy-malirka-azyza-14 dvehlavy-malirka-azyza-15 dvehlavy-malirka-azyza-16 dvehlavy-malirka-azyza-17 dvehlavy-malirka-azyza-18 dvehlavy-malirka-azyza-19 dvehlavy-malirka-azyza-20 dvehlavy-malirka-azyza-21 dvehlavy-malirka-azyza-22

SONY DSC

Mohlo by se Vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *