Street art: překrásné malby od dua Herakut

Skupinu Herakut  tvoří němečtí umělci Hera a Akut. Spolupracují spolu od roku 2004 a jejich společná díla jsou fascinující. Poznáte je podle jedinečného rukopisu, melancholie, přidaného textu i podle výrazných realistických očí. 

Hera načrtává proporce postav a Akut domalovává realistické detaily. Právě tohle spojení dělá jejich díla jedinečnými. Najdete je po celém světě např.: v Londýně, New Yorku nebo Los Angeles.

Herakut také vydává knihy, tvoří pozoruhodné sochy, maluje obrazy, fotografuje a věnuje se charitativním akcím a projektům v Sýrii a Jordánsku.

Podívejte se na výběr jejich tvorby

Herakut - Le M.U.R. N°195 - Rue Oberkampf 11è - Octobre 2015

dve-hlavy-herakut-street-art-2 dve-hlavy-herakut-street-art-3-2 dve-hlavy-herakut-street-art-3 dve-hlavy-herakut-street-art-4 dve-hlavy-herakut-street-art-5 dve-hlavy-herakut-street-art-6 dve-hlavy-herakut-street-art-7 dve-hlavy-herakut-street-art-8 dve-hlavy-herakut-street-art-9 dve-hlavy-herakut-street-art-10 dve-hlavy-herakut-street-art-11 dve-hlavy-herakut-street-art-12 dve-hlavy-herakut-street-art-14

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

dve-hlavy-herakut-street-art-16 dve-hlavy-herakut-street-art-17 dve-hlavy-herakut-street-art-18 dve-hlavy-herakut-street-art-19 dve-hlavy-herakut-street-art-20 dve-hlavy-herakut-street-art-21 dve-hlavy-herakut-street-art-22

Mohlo by se Vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *