Pařížský ilustrátor Vincent Roché

Vincent Roché je nadaný francouzský ilustrátor žijící a tvořící v Paříži. Narodil se v 80. letech minulého století. Pracoval 5 let jako art director a dnes je na volné noze. Má za sebou několik výstav především ve Francii. Pracoval pro spoustu velkým firem i pro jednotlivce.

Věnuje se především vektorové ilustraci.V jeho tvorbě je vidět velký smysl pro kompozici, tvary a barvy. Krásně pracuje také s kontrasty. Užijte si výběr z jeho prací.

dve hlavy ilustrace vincent roche 1 dve hlavy ilustrace vincent roche 2 dve hlavy ilustrace vincent roche 3 dve hlavy ilustrace vincent roche 4 dve hlavy ilustrace vincent roche 5 dve hlavy ilustrace vincent roche 6 dve hlavy ilustrace vincent roche 7 dve hlavy ilustrace vincent roche 8 dve hlavy ilustrace vincent roche 9 dve hlavy ilustrace vincent roche 10 dve hlavy ilustrace vincent roche 12 dve hlavy ilustrace vincent roche 13 dve hlavy ilustrace vincent roche 14 dve hlavy ilustrace vincent roche 15 dve hlavy ilustrace vincent roche 16 dve hlavy ilustrace vincent roche 17 dve hlavy ilustrace vincent roche 18 dve hlavy ilustrace vincent roche 20 dve hlavy ilustrace vincent roche 196

Mohlo by se Vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *