Michael Slack: ilustrátor děsivých potvůrek

Michael kreslí, jako mnoho dalších ilustrátorů, už od dětství.  Jeho prvotními motivy byly mumie a piraně, které překresloval z knih. Inspiroval se také svými nočními můrami,které ho zpočátku děsily, ale později v nich našel zalíbení a rád se do světa stvůr a potvor ze záhrobí vracel.
 

Přes komiksy a punk-rockové plakáty se dostal až ke studiu na San Francisco Art Institute. Nejraději ze všeho kreslí různá monstra a příšery a díky tomu začal po studiích kreslit charaktery do počítačových her. Po několika letech v herním průmyslu se rozhodl živit se jako freelancer. Michaelovi ilustrace se od té doby objevily v knihách, časopisech a televizi. Jeho obrazy a kresby byly vystaveny na mnoha místech USA a také v Evropě.

V posledních letech se Michael věnuje svému dávnému snu, a to ilustraci dětských knih. Tvrdí, že nebýt ilustrátorem nejspíš by se z něho stal botanik. Baví mě si představovat, jak by asi vypadaly jím vyšlechtěné nové druhy masožravek a odporně zapáchající pokřivené sukulenty.

Jeho oblíbenými autoři jsou mimo jiné: Bob Staake, Darren Waterston, Hekio Muller, Henrik Drescher, Lane Smith, Melinda Beck a Ronald Kurniawan.

Michael Slack dvě příšery
Michael Slack zombie party
michael slack monster
michael slack pozirac oci
michael slack priserky
michael slack robinson
michael slack zarovky rybky
Michael Slack zastreleny
michael slack zememonstrum
Michael Slack zombie

Mohlo by se Vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *