Mica Angela Hendricks maluje se svojí dcerou

Mica je ilustrátorka, která ráda zkouší nové techniky, materiály i nápady. Když byly její dceři 4 roky napadlo jí, že by mohly malovat společně. A trávit tak spolu víc času.

A tak vzniklo mnoho úžasných obrázků. Mica nejdřív nakreslí tvář a pak nechá dceru (dnes už 7 letou) dokreslit tělo i pozadí. V poslední fázi celé dílo vymaluje. A protože její dcera se s tím nepáře a nemá problém přimalovat tváři slečny tělo dinosaura, vznikají vtipné a roztomilé bytosti z jiného světa. Máte ale pocit, že takhle je to úplně v pořádku. Posuďte sami.

dve hlavy ilustrace Mica Angela Hendricks 1 dve hlavy ilustrace Mica Angela Hendricks 2 dve hlavy ilustrace Mica Angela Hendricks 3 dve hlavy ilustrace Mica Angela Hendricks 4 dve hlavy ilustrace Mica Angela Hendricks 5 dve hlavy ilustrace Mica Angela Hendricks 6 dve hlavy ilustrace Mica Angela Hendricks 7 dve hlavy ilustrace Mica Angela Hendricks 8 dve hlavy ilustrace Mica Angela Hendricks 9 dve hlavy ilustrace Mica Angela Hendricks 10 dve hlavy ilustrace Mica Angela Hendricks 11 dve hlavy ilustrace Mica Angela Hendricks 12 dve-hlavy-ilustrace-Mica-Angela-Hendricks-13 dve-hlavy-ilustrace-Mica-Angela-Hendricks-14

Mohlo by se Vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *