Jean-Francois Painchaud a jeho psychedelické ilustrace

Jean-Francois Painchaud neboli SuperPhazed pochází z Ontaria a miluje kočky. Jeho ilustrace jsou mystické, psychedelické i symbolické, úžasně laskavé a lehce erotické. K jeho proslavení pomohl Facebook, když zcenzuroval některé jeho ilustrace.

Ještě v ten den měl Jean více než 45 000 nových followerů. Dnes už svá díla před přidáním na sociální sítě cenzuruje sám, i přesto ho prý lidé neustále nahlašují.

Psychedelika a sex

Tvrdí, že psychedelika a sex pomáhají lidem překonat sílu svého ega, napojit se na čistší podstatu bytí a žít v přítomném okamžiku. Jemu pomáhají pracovat a tvořit navzdory úzkostem a depresím, které se u něj vyvinuly po špatném vztahu s otcem a šikaně ve škole.

1 2 3a 56 jean-francois-painchaud-1 jean-francois-painchaud-3 jean-francois-painchaud-4 jean-francois-painchaud-5 jean-francois-painchaud-6 jean-francois-painchaud-7 jean-francois-painchaud-8 jean-francois-painchaud-9 jean-francois-painchaud-10 jean-francois-painchaud-13 jean-francois-painchaud-16 jean-francois-painchaud-17 jean-francois-painchaud-18 jean-francois-painchaud-19 jean-francois-painchaud-20 jean-francois-painchaud-21 jean-francois-painchaud-22 jean-francois-painchaud-23 jean-francois-painchaud-24 superphazed-1 superphazed-2 superphazed-3 superphazed-4 superphazed-5

Mohlo by se Vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *