Dvě hlavy slaví 1 rok a vyhlašují fotosoutěž

Nedávno tomu byl rok, co jsme začali psát tento blog a je to pro nás čím dál větší zábava. Najdete zde především inspirační články o designu, umění, tetování, grafice, módě a mimo to také freebies a recenze.

Co vše se za rok událo?

  • ze dvou hlav se staly tři :)
  • napsali jsme pro vás 84 článků, tedy 7 článků každý měsíc
  • máme 280 fanoušků na facebooku
  • měsíčně si nás přečte přes 2000 čtenářů především z Prahy, Vlašimi a Brna. Díky, za vaší podporu!
  • nejčtenější je článek o tetování s motivem kytky. Na sociálních sítích byl nejúspěšnější článek 35 nejkrásnějších designů piva.

INFOGRAFIKA-v04Soutěžte na facebooku

Je úžasné vidět jak se blog stává čtenějším a slyšet, že sem rádi chodíte pro inspiraci. Za to vám chceme poděkovat, a tak jsme pro vás připravili facebookovou soutěž.

Co můžete vyhrát

Ve hře je triko od ZEF streetwear shopu Vybrat si můžete pánské s designem od Pavla Procházky nebo dámské od Pirados Brand, viz foto. Velikost dle vašeho výběru. Více informací o ZEF streetwear shopu najdete na jeho facebooku.

soutez-o-trika-od-zef-streetwear-shopu-dh-clanek

Co proto udělat?

Pošlete nám do komentáře pod facebookový příspěvek se soutěží vaší fotku s dvojexpozicí. Jestli se stanete našimi fanoušky nebo budete příspěvek se soutěží likovat či sdílet necháme na vás ;)

Téma je jasné: Dvě hlavy!

Soutěž skončí 20. 7. v půlnoci. Do 23. 7. vyhlásíme vítěze. Výherce bude jeden a vybereme ho my. Výhru si můžete vyzvednout v Praze a nebo ji pošleme až k vám. Podmínkou je, abyste fotku vytvořili vy z vašich vlastních fotek.

Těšíme se na vaše nápady! Hodně zdaru a radost z tvoření.


Kam dál

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *