8 současných módních trendů / 2

Vybrala jsem pro vás 8 zajímavých módních trendů pro tento rok, které vás inspirují při obměně šatníku. Letošek se nese ve jménu kuráže, tak do toho!

1. Bambulky

Tento trend úplně láká k tvoření. Prýmkem s bambulkami můžete ozdobit jakýkoli starší kousek, od kšiltovek až po boty. Vyhněte se velkým bambulím, letos jedou tyhle mini.

dve-hlavy-modni-trendy-2016-bambulky-1

2. Batohy

Pokud doma stále schováváte svůj oblíbený batoh ze základky, teď je čas ho vytáhnout. Pomalu už zapomeňte na sportovní vaky a pořiďte si pořádný devadesátkový batoh s přeskami.

dve-hlavy-modni-trendy-2016-batohy-2

3. Odkrytá ramena

Odkrytá ramena, špagetová ramínka a volnější top. To je letošní letní trend. Pokud je vám blízký Boho styl, tohle se vám bude nosit samo.

dve-hlavy-modni-trendy-2016-bez-ramen-2

4. Poutě

Tady si můžete vymyslet cokoli. Jde o to se uvolnit otevřít mysl novým věcem. Móda inspirovaná poutěmi vyzařuje absolutní volnost. Zapomeňte na pravidla, omezování i genderové rozdělování. Dýchejte, uvolněte se, bavte se – zkrátka buďte nezávislí a zbavte se všech módních dogmat.

dve-hlavy-modni-trendy-2016-bez-poute-2

5. Korunky

Korunky na běžné denní nošení z jakéhokoli materiálu. Ovšem raději jemně bez velkých kamenů a výrazných barev. S ležérně upravenými vlasy to bude to pravé.

dve-hlavy-modni-trendy-2016korunky-2

6. Pruhy

Pruhy se v různých obměnách stále vrací. Letos je práce s nimi živější. Nosí se různé šíře, barvy, vzory… Trendem je také kombinovat pruhy s jinými pruhy nebo je překrývat. Hra s proužky může být pro vaši postavu zrádná, ale letošek je ve jménu hledání odvahy, tak se vykašlete na zajeté návody, zahoďte masky a ukažte svou jedinečnost.

dve-hlavy-modni-trendy-2016-pruhy-2

7. Volány

Pokud se na ně cítíte, tak do nich a rychle. Volány mají totiž tu vlastnost, že se brzo okoukají a později působí staromódně, pokud se nejedná o opravdu nadčasové provedení.

dve-hlavy-modni-trendy-2016-volany-2

8. Zrcadlení

Poslední trendem jsou vysoce lesklé materiály ve stříbrném provedení. Kombinovat je můžete jak se stříbrnými tak se zlatými doplňky. Chcete-li se blýsknout experimentujte!

dve-hlavy-modni-trendy-2016-zrcadlay-2

Mohlo by se Vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *