3 originální tvůrci prodávající na Fleru 6. díl

Na fleru najdete mnoho nadaných umělců, kteří stojí za sledování. A protože je složité se v obrovském množství flerových profilů vyznat, dávám dohromady články s prodejci, kteří mě zaujali.

Tak jako v předešlých příspěvcích i v tomhle vám představím 3 flerové obchody různého zaměření.

Atelierchucky

Kristýna Tůmová je nadaná umělkyně z Brna, která na tomto profilu nabízí svá ručně modelovaná keramická díla. Najdete zde třeba malované brože, glazované sošky, misky, dózy i domovní čísla. Její tvorba je snadno rozpoznatelná a velmi osobitá. Dominují v ní figurální a zvířecí motivy.

nejlepší fler prodejci dvě hlavy keramika originální sošky

Tuitui

Za touto značkou stojí partnerské duo Petr a Ira, kteří tvoří plstěné výrobky z mykané ovčí vlny. Vznikají tak roztodivní pestrobarevní hmyzáci, myšky, zajíci i psi, které jde jen těžko rozeznat od předlohy.  Některé z těchto bytůstek zde najdete také na přívěšcích nebo na náušnicích. Dostanou vás svou hravostí i kvalitou zpracování!

nejlepší fler prodejci dvě hlavy plstěné hračky

Ververdesign

Pod značkou Ververdesign se od roku 2011 představuje česká autorská móda Veroniky Mičolové. Její tvorba je hravá a je z ní patrný důraz na experiment. Propojuje jemnost a výraznou kontrastní barevnost i křehkost přírody s hravým volnočasovým stylem inspirovaným asijskou kulturou. Zároveň používá z velké části lokální přírodní materiály a myslí i na životní prostředí.

nejlepší fler prodejci dvě hlavy originální česká móda

 

Mohlo by se Vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *