3 originální tvůrci prodávající na Fleru 4. díl

Na fleru najdete spoustu kreativních umělců, kteří stojí za sledování. A protože je někdy složité se v obrovském množství flerových obchůdků orientovat, dávám do kupy články s těmi nejnápaditějšími prodejci.

Tak jako v prvnímdruhém a třetím díle, i zde vám představím 3 flerové profily různého zaměření a ty kteří se pod nimi skrývají.

Betonky

Z Šestajovic k vám mohou doputovat tyto krásné betonové výtvory. V tomto obchodě najdete vázy, svícny, misky, květináče a další dekorace. Dobarvované, texturované i „nahé“. Jsou chladné, nedokonalé a přesto okouzlující. Jde o ruční tvorbu a tak je každý jediný výtvor originální.

dve-hlavy-nejlepsi-obchody-na-fler-cz-prodejci-betonky

Myokard

Pod jménem Myokard tvoří ilustrátorka a grafická designérka z Prahy. Ve svých kresbách reflektuje dění kolem sebe. Ilustrace prodává jako signované tisky v limitovaných edicích.

dve-hlavy-nejlepsi-obchody-na-fler-cz-prodejci-myokard

Tomáš Miškovič

Tomáš je zlatník a klenotník ze slovenské Žiliny. Šperky sám navrhuje, vyrábí je ručně a každý je originál. Často kombinuje stříbro, drahé kameny nebo dřevo. Na jeho špercích mě nejvíc baví úžasná rozmanitost tvarů.

dve-hlavy-nejlepsi-obchody-na-fler-cz-prodejci-tomasmiskovic

Mohlo by se Vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *