3 originální tvůrci prodávající na Fleru 2. díl

Na fleru najdete spoustu nápaditých tvůrců, kteří stojí za sledování. A protože je někdy těžké se v obrovském množství flerových obchůdků orientovat, dávám do kupy články s těmi nejzajímavějšími prodejci.

Tak jako v prvním díle, i zde vám představím 3 značky různého zaměření a ty kteří se pod nimi skrývají.

Honza Vlasák

Honza ve své dílně vyrábí nádherné šperky organických tvarů z různých materiálů. Nejčastěji pracuje se stříbrem, to ale někdy doplňuje netradičními materiály jako jsou koňské žíně, gumy, části vosího hnízda nebo sušené mandarinkové kůry. Každý šperk, ať už prsten, brož, náušnice nebo náhrdelník, je jiný, nápaditý. Neupadá do stereotypů, vyvíjí se. Rozhodně vás bude bavit.

dve-hlavy-nejlepsi-obchody-na-fler-cz-prodejci-profily-honza-vlasak

Baruru

Lucie Kameníková žije v Brandlínu u Dačic a na fléru prodává šité hračky a oděvní doplňky pro děti. Ty často dekoruje vlastním tiskem nebo malbou. V jejím obchodě najdete hravé a veselé polštářky, tašky, hračky, batůžky, kapsáře, nášivky, penály, vaky, nákrčníky a další vychytávky. Má osobitý styl a smysl pro barevné kombinace. Pro děti jak dělané.

dve-hlavy-nejlepsi-obchody-na-fler-cz-prodejci-profily-hracky-baruru

Magifešn

Pod značkou Magifešn tvoří Magdaléna. Své kresby, malby i grafiky tiskne především na trička. Věnuje se i vegan tematice. Její sortiment je hodně široký zahrnuje už zmíněná trika, ale také tištěná plátna, polštáře, lampičky, brože nebo polepy na notebooky. Její motivy vyzařují optimismus, ale i hravost a často skrývají nějaký dvojsmysl.

dve-hlavy-nejlepsi-obchody-na-fler-cz-prodejci-profily-hracky-magifesn

Mohlo by se Vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *